Forum Speed RolePlay

Masz problem ze złożeniem podania lub z zapoznaniem się z forum pisz na discordzie!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-05-25 23:45:43

iMMORTALx
Użytkownik
Dołączył: 2019-05-25
Liczba postów: 1
WindowsChrome 69.0.3469.3

Organizacja przestępcza

Nazwa:Los Negros
Czym gang będzie się zajmować:Grupa została pierwotnie utworzona w celu zwalczania gangów i rządowych sił bezpieczeństwa, a także do przemytu narkotyków.Grupa powstała w 1981 r. założycielem był Lucas Henrique pochodzący z meksyku, a dokładnie z acapulco.motywacją Lucasa aby założyć tą organizacje było głównie to aby znaleść jednego gościa który zabił ojca Lucasa Pabla Henrique.a mowa tu o Cailu Velasquezie który w tamtych latach był tzw grubą rybą w meksyku każdy się go bał lecz Lucas zrobił wszystko aby go dopaść nie zważając na konsekwencje zdobył kontakt do Caila spotkali oko w oko i od tamtej pory ślad po nich zaginął są teorie że ich własne organizacje się ich pozbyły ale tu można tylko gdybać po 38 latach Simon Walker siostrzeniec Lucasa chcę odbudować grupę.
Członkowie gangu:
- iMMORTALx
- Fifi55
będe przeprowadzał rekrutację
Hierarchia:
- Ojciec Chrzestny
- Podszef
- doradca
- Wprowadzony
Miejsce firmy: Life Invader
Historia/Opis firmy: Powyżej
Czy będzie potrzebny skrypt:
-TAK
Co gangmiała by wnieść na serwer: Jako szef tej organizacji zadbał bym o to aby poziom rp naszej organizacji był na jak najwyższym poziomie, myślę że stane na wysokości zadania ponieważ miałem już styczność z organizacjami przestępczymi.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
tajska - lssb - szp - czarnyalarm - ziohc