Forum Speed RolePlay

Masz problem ze złożeniem podania lub z zapoznaniem się z forum pisz na discordzie!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-05-17 23:38:20

Grodek
Użytkownik
Dołączył: 2019-05-17
Liczba postów: 1
WindowsChrome 68.0.3440.106

Podanie wl grodek

---OOC---
Imię:Mateusz
Wiek:15 (prawie 16)
Coś o sobie:Kreatywny,miły,opanowany,zawsze optymistycznie nastawiony,uśmiechnięty 15 latek
Staż na serwerze: Myślę ,że na SpeedRP przegrałem już ja wiem 100-150h
Link do steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561198305829732/
Doświadczenie na serwerach RP:1200-1300 h w samym FiveM , niezliczona ilość serwerów , 100-200h w policji , 150-200h w ems , 300-400h w lscm i innych frakcjach takich ja FIB czy SWAT.
Hex:11000011498e364
---IC---
Imię i Nazwisko:Matthew Black
Wiek Postaci:15.06.1989
Twój pomysł na grę : Na początku byłem mechanikiem,potem lspd lecz teraz chcę zabawić się jako gangster :P
Historia postaci:   Matthew Black
Matthew był człowiekiem kierującym się rozsądkiem..był. Sytuacja zmieniła się gdy jego ojciec, który był zagorzałym patriotą postanowił wyrzucić go z domu i nakazał mu iść do wojska.Zawsze chciał zaimponować swojemu ojcu, więc po kilkunasto letniej służbie wojskowej postanowił on nie ograniczać się tylko do pomocy w swoim kraju i zaczął on brać udział w misjach wojskowych w innych krajach. Wojsko go zmieniło, nauczył się on kierować instynktem, być oddanym oraz sumiennym w tym czego się podejmuje. Poznał on kilku nowych znajomych, którzy w pózniejszym czasie stali się ważnym epizdoem jego życia.
Mateusz po powrocie z wojska dowiedział się, że jego matka umiera na raka piersi a państwo za które był gotów oddać życie nie chce zrefundować jej leczenia.
Po śmierci swojej matki kilka miesięcy póżniej postanowił, że pieniądze które ma zarobić na swoje przyszłe życie nie muszą być zaroboione w sposób uczciwy, chce on po prostu zapewnić sobie spokojną starość.
Wyjechał on do Los Santos w poszukiwaniu zarobku, odnowił kontakt ze swoim rodzonym bratem z Marteuszem Blackiem w nadziei, że pomoże on mu odnaleźć się w nowym miejscu.. a może i zarobić "trochę" grosza.
Kreatywna akcja rp(role play) z udziałem twojej postaci ic :
Mateusz siedział jak zwykle przed komputerem w domu grając w Metina2. Jego ulubioną grę Mmorpg. Gdy miał już zrajdować najmocniejszego bossa wraz ze swoją gildią usłyszał jakieś huki w garażu, a co się okazało później był to jego ukochany brat Marteusz strasznie poobijany i ranny. Matthew pośpieszył z pomocą rannemu bratu i dowiedział się wszystkiego co się wydarzyło wcześniej.
Teraz skrót z wydarzeń opowiedzianych przez Marteusza: Dwóch czarno skórych osobników  chciało go dorwać gdyż zakosił torbę z wystającymi pieniędzmi lecz nie wiedział o ukrytej jej zawartości (kox). Zaczęli strzelać do niego i trafili go w bark, a przy ucieczce wpadł pod samochód lecz nie były to bardzo poważne obrażenia. Marteusz uciekł najbliżej gdzie może. Do swojego nieopodal mieszkającego brata Matthewa. Licząc pieniądze Black spostrzegł szwy w torbie po czym je rozerwał i zobaczył proszek, który okazał się być czystym 100% koxem. Chłopaki stwierdzili, że opylą go na rynku i wywiną się z tego szemranego interesu. Ich losy są od teraz nieznane.




Online

Ostatnio edytowany przez Grodek (2019-05-17 23:39:39)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
lssb - tajska - losblancospylife - tibiame-pl - czarnyalarm