Forum Speed RolePlay

Masz problem ze złożeniem podania lub z zapoznaniem się z forum pisz na discordzie!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-05-17 23:13:01

Żakłili
Użytkownik
Dołączył: 2019-05-17
Liczba postów: 1
WindowsChrome 74.0.3729.157

WL

---OOC---
Imię:Bartosz Żak
Wiek: 16
Coś o sobie: Urodziłem się w Gryfinie 6 kwietnia, jestem z zachodniopomorskiego umiem perfekt po niemiecku rozmawiać no i lubię bardzo grać w rp tylko .
Staż na serwerze:
Link do steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198378523391/
Doświadczenie na serwerach RP: Mam bardzo duże doświadczenie w Rp grałem na bardzo dużo serverach Rp i nawet na serverach z WL: BazaRP i mam 640h
Hex:110000118ee1aff (Hex)
---IC---
Imię i Nazwisko: Diego Zaklili
Wiek Postaci: 25
Twój pomysł na grę : Mój pomysł na gre jest taki żeby grać jak najlepiej i odgrywać żeby to jakoś fajnie wyglądało i klimatycznie, no i chcem pracować w LSPD no i pracuje jestem oficerem 2 stopnia jak narazie .
Historia postaci:Diego Zaklili urodził się w Chicago w 1994r gdy miał on 16 lat zgineli jego rodzice w LSPD. Diego Zaklili pochodzi z bardzo dobrego domu jego Mama i Tata uczyli go od małego ćwiczyć gdy miał on 12 lat chodził on już na siłownie a kiedy miał on już 15-16 lat chodził z Tatą na strzelnice . Jak Diego już nie miał rodziców mieszkał on z Dziadkiem z byłym szeryfem komendy w Chicago, Diego bardzo przezywał wypadek rodziców chciał on się zemścić gdy miał on 20 lat pracował on już w policji,.
Kreatywna akcja rp(role play) z udziałem twojej postaci ic : Moja Kreatywna akcja była taka kiedy grałem na jakimś tam serverze i odegrałem takie coś że typ do mnie celuje ja się poddaje nie mam broni nic, gościu podchodzi do mnie z bronią w duł,to ja /me rzuca się na bandytę potem /do co się dzieje ? to on potem /me wywraca się no i tak pisaliśmy tak aż mu zabrałem bron lubię takie rzeczy odgrywać .

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
tibiame-pl - losblancospylife - tajska - lssb - frontpythons