Forum Speed RolePlay

Masz problem ze złożeniem podania lub z zapoznaniem się z forum pisz na discordzie!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-05-17 21:48:38

ESSA ABVK
Użytkownik
Dołączył: 2019-05-17
Liczba postów: 6
WindowsOpera 60.0.3255.95

Podanie na WL

---OOC---
Imię: Kuba
Wiek:16
Coś o sobie: Nazywam się Kuba, mam 16 lat i kocham RolePlay
Staż na serwerze: LSPD
Link do steam: https://steamcommunity.com/id/ABVK/
Doświadczenie na serwerach RP: Dobre
Hex: 11000011d511d83
---IC---
Imię i Nazwisko: Jacob Buzz
Wiek Postaci: 21 lat
Twój pomysł na grę : LSPD, chcę być policjantem
Historia postaci: Młody Jacob gdy miał 12 lat ciagle tata mu mówił jaka praca w policji jest fajna itp. ojciec pracował w policji jako komendant a matka jako sprzataczka w biurze. Jacob mieszkał w New York'u i żyło mu się naprawdę dobrze pewnego razu tata Jacoba miał wylecieć do Los Santos i wyleciał podobno miał wazna akcje. Miał mieśiac, dwa, trzy nadal go nie było matka z synem już się martwili i w końcu wylecieli do LS u w wiadomościach po dniu gdy przylecieli została nadana wiadomość w TV że komendant z New York'u nie żyje po ciężkiej akcji. Bardzo przeżywała to rodzina i Jacob wtedy miał 15 lat i już marzył o byciu policjantem matka pracowała w Super Markecie a Jacob nie mógł się doczekać 20 urodzin by pójść na komendę i żłozyć podanie i w końcu gdy miał 20 lat zrobił to i go przyjeli! Teraz musi wyrobić od nowa dowód by zostać w Los Santos
Kreatywna akcja rp(role play) z udziałem twojej postaci ic : Moja postacią chciałbym być najlepszym policjantem i pomagać innym. W przyszłości będę chciał być jak najwyższym stopniem!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
losblancospylife - tibiame-pl - tajska - szp - frontpythons