Forum Speed RolePlay

Masz problem ze złożeniem podania lub z zapoznaniem się z forum pisz na discordzie!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-05-17 21:45:50

Kubuś
Użytkownik
Dołączył: 2019-05-16
Liczba postów: 2
WindowsFirefox 66.0

Podanie na Whitelist

---OOC---
Imię:Jakub
Wiek:16
Coś o sobie:Interesuje się różnymi sportami, grami komputerami i samochodami.
Staż na serwerze: Na serwerze gram już około tydzień.
Link do steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198323018323/
Doświadczenie na serwerach RP: Długi okres czasu grałem na serwerach mta ma tam przegrane około 600 godzin.
Hex: 1100001159f2a53
---IC---
Imię i Nazwisko: Jacob Black
Wiek Postaci: 21
Twój pomysł na grę : Moja postać będzie dążyła do jak największego sukcesu finansowego, nie koniecznie legalnie i poznania jak najwięcej osób.
Historia postaci: Jacob Black, chłopak z dużymi ambicjami przeprowadza się z Arizony aby się rozwijać. W Los Santos czuje się jak w swoim żywiole. Mnóstwo nowych osób i różnych sposobów na zarobienia pieniędzy. Jest lojalny i wierny swoim wartością. Najważniejsza jest dla niego rodzina i przyjaciele.
Kreatywna akcja rp(role play) z udziałem twojej postaci ic : Jacob po przyjeździe do LS zatrudnił się jako krawiec. Podczas kursu poznaje nowych znajomych którzy wkręcają go w napad na sklep. Jacob załatwia sobie pistolet, samochód. 21:00 sklep poza miastem, cisza i spokój. Do sklepu wchodzi 3 zamaskowanych mężczyzn, wyciągają broń celują do sprzedawcy. Policja została wezwana przez jednego ze świadków. Jacob zabiera worek z pieniędzmi i ucieka wraz z kolegami.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
szp - tibiame-pl - czarnyalarm - lssb - ziohc