Forum Speed RolePlay

Masz problem ze złożeniem podania lub z zapoznaniem się z forum pisz na discordzie!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-05-17 19:51:27

Benio
Użytkownik
Dołączył: 2019-05-17
Liczba postów: 3
WindowsChrome 74.0.3729.157

Podanie na WL

---OOC---
Imię: Gracjan
Wiek: 13
Coś o sobie: zwykły chłopak lubiący jeździć na rowerze, chętnie pomogę jeśli mam czas.
Staż na serwerze: Dopiero co kolega pokazał mi ten server ale zapowiada się dobrze.
Link do steam: https://steamcommunity.com/id/vjhbufjiodklpc/
Doświadczenie na serwerach RP: Duże, nie grałem na wielu serverach, ale za to grałem długo, zasady rp mam raczej bardzo dobrze ogarnięte
Hex: 11000011a074f81
---IC---
Imię i Nazwisko: Jacques Darius Lucas-Charpentier
Wiek Postaci: 24
Twój pomysł na grę: najprawdopodobniej zostanę policjantem lub EMS, moja postać będzie raczej zarozumiała i uparta, będzie zachowywał się jak typowy arystokrata.
Historia postaci: Jacques Darius Lucas-Charpentier, w skrócie Jacques Charpentier [Żak], Pochodzi z Wersalu z Francji. Pochodził z bardzo bogatej arystokratycznej rodziny. Jego pra dziadek był weteranem wojen napoleońskich, walczył u boku Napoleona i miał z nim bardzo dobry kontakt. Jacques urodził się 24.07.1993 roku w Wersalu. Do szkoły poszedł w wieku 7 lat. W szkole szło mu bardzo dobrze, koledzy go lubili, oceny miał bardzo dobre, czasem rozrabiał, ale było to bardzo rzadko. Kiedy poszedł do szkoły średniej znudziło mu się życie arystokraty i zaczął robić rzeczy, które robili inni nastolatkowie.
Ciężko było mu utrzymać ten stan, bo chodził do prywatnej szkoły w Wersalu, więc jeździł do kolegów do Paryża, przesiedział tam większość okresu młodzieńczego buntu. Rodzicom Jacquesa nie za bardzo się to podobało, zakazali mu wyjazdów do Paryża. Musiał wymykać się w nocy tylko by spotkać się z kumplami. Kiedy skończył szkołę średnią, rodzice wysłali go na studia do Paryża, dla młodego Jacquesa było to wręcz zbawienie, mógł spotykać się  z kumplami, zachowywał się jak typowy student, pił i palił. Rodzice odwiedzali go raz w tygodniu, wtedy udawał że jest grzeczny i dobrze się uczy. Pod koniec studiów gdy przechadzał się z rodzicami ulicami Paryża, usłyszał wybuch, dosłownie pół sekundy później był nieprzytomny i cały we krwi, Jego rodzice nie mieli tyle szczęścia, Jacques stał za betonowym grubym murkiem, a jego rodzice byli ustawieni plecami do wybuchu. Odlecieli na kilka metrów do przodu, ojciec stracił nogę, a mama połowę stopy i trzy palce u drugiej, Jacques skończył ze złamaną ręką i kilkoma odłamkami w ramieniu, lekarze zdołali uratować tylko Jacquesa i jego mamę, ojciec wykrwawił się już na miejscu. Mama była załamana, a młody Jacques był zdania że nie powinno się poddawać i powinien dokończyć studia i pomóc mamie, jednak emocje brały górę i młody ledwo zdał studia, pewnie gdyby nie to że miał bogatych rodziców nie zdałby. Jego mama kilka dni po zdanych studiach Jacquesa popełniła samobójstwo. Jacques był załamany, wyjechał do Los Santos by zacząć nowe życie.
Kreatywna akcja rp(role play) z udziałem twojej postaci ic: Jacques w Los Santos przeżył już swoje, gdy będzie miał 45 lat wyjedzie do Shandy Shore gdzie założy swoje gospodarstwo, będzie prowadził spokojne, ciche i normalne życie. Wyśle swoje dziecko do szkoły, a wraz z żoną doczekają swoich dni we wiosce, z dala od problemów.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
ziohc - lssb - tibiame-pl - frontpythons - tajska