Forum Speed RolePlay

Masz problem ze złożeniem podania lub z zapoznaniem się z forum pisz na discordzie!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-05-17 19:46:13

PolskaBagieta
Gość
WindowsOpera 60.0.3255.95

Whitelist Podanie PolskiejBagiety

---OOC---
Imię: Patryk
Wiek: 15
Coś o sobie: Jestem miły, pomocny i życzliwy. Co tu więcej pisać? Jestem po prostu dobrym 15 letnim Patrykiem :-D.
Staż na serwerze: Jestem supportem ni
Link do steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198278647483/
Doświadczenie na serwerach RP: Duże mam wiele wl'ek i multum przegranych godzin we frakcjach.
Hex: 110000112fa1ebb
---IC---
Imię i Nazwisko:Mike Duck
Wiek Postaci: 25
Twój pomysł na grę : Będę odgrywał kapłana w wierze MEGAWONSZA9, oraz odgrywał normalne akcje rp.
Historia postaci:

Mike w młodym wieku poznawał świat. Wybierał się z rodzicami w różne miejsca. Otrzymywał świetne oceny w szkole. Wybrał się do technikum ekonomicznego. Ukończył przy okazji kurs pierwszej pomocy. Był doświadczony, brał życie na poważnie. Mike był sympatyczny, ambitnym oraz pomocnym człowiekiem. Był empatycznym mężczyzną. To właśnie empatia miała zrobić z niego przyszłego kapłana. Dowiedział się on wtedy o wierze w MEGAWONSZA9. Postanowił zostać kapłanem. Sam MEGAWONSZ9 spotkał się z nim i uznał, że nadaje się on na kapłana. Mike zaczął głosić wiarę w MEGAWONSZA9. Jego dalsza historia potoczy się na wyspie...

PS. Ukńczył technikum i zdał maturę na 97%
Kreatywna akcja rp (role play) z udziałem twojej postaci ic : Mike jak co dzień planował głosić wiarę. Ubrał się i spakował swoje rzeczy. Wybrał się pod komendę. Wziął swoje auto i pojechał tam. Jechał z 15 minut, ponieważ zawsze trzymał się zasad ruchu drogowego. Przyjechał, wysiadł z auta i stanął przed drzwiami komendy. Zaczął głosić wiarę w MEGAWONSZA9. Nawrócił 2 osoby oraz rozmawiał z niewiernymi policjantami. Toczył długie dyskusje na temat wiary. Zaprosił ich na kolejne głoszenie wiary MEGAWONSZA9 na parkingu głównym. Spakował się i odjechał w siną dal...

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
losblancospylife - szp - czarnyalarm - mlodamorena - ziohc