Forum Speed RolePlay

Masz problem ze złożeniem podania lub z zapoznaniem się z forum pisz na discordzie!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-05-17 19:18:31

Lil Bartz
Gość
WindowsChrome 74.0.3729.131

podanie na wl

---OOC---
Imię: Bartek
Wiek: 14 lat
Coś o sobie: interesuje się informatyką i czasami coś "zarapuje" bardzo interesuje się zagraniczną sceną(Amerykańską)
Staż na serwerze: 2 dni
Link do steam: https://steamcommunity.com/id/RLYYYYYY/
Doświadczenie na serwerach RP: Moje doświadczenie rp jest ogólnie dobre rp gram od wakacji tamtego roku, na fivem siedze od grudnia tamtego roku po tym jak zakupiłem sobie gta na steamie
Hex: 1100001148988df
---IC---
Imię i Nazwisko: Marcus Lotos
Wiek Postaci: 21 lat
Twój pomysł na grę : Chce zostać założycielem gangu Lords Of Syndicate (LOS dsc:https://discord.gg/t5EN79v) i drugo planowo raperem
Historia postaci: Matka zmarła przy porodzie ojciec z tego powodu stał się alkoholikiem, w wieku 14 lat żeby zapomnieć o swoim życiu i żeby dorobić troche zaczął zarabiać śpiewając na ulicy w wieku 17 lat umarł mu ojciec a jego kariera się rozwineła po tym jak wstawił pierwszą swoją piosenke do internetu został oddany do domu dziecka z którego po mięsiącu uciekł i wynajmował pokój u państwa Yens.w wieku 18 lat wypuścił kawałek który zdobył miliony wyświetleń od tego czasu grał koncerty. Mineły 2 lata Marcus został pozwany za bicie swojej dziewczyny i jego kariera całkowicie została zniszczona. Marcus Postanowił by polecieć na wyspe i stworzyć swój własny gang oraz rozpocząć kariere od nowa.
Kreatywna akcja rp(role play) z udziałem twojej postaci ic : krótki wstęp : Mój przyjaciel nikodem na napadzie przy ucieczce wywalił się na crossie i złapała go policja. Spotykam się z Nikodemem w więzieniu mówie mu między zdaniami (szyfrem naszego gangu) o tym jak będzie mógl uciec. po 2 godzinach z bazy gangu wyjeżdża van, osoby jadące w nim kupują klamy,maski i piłe mechaniczną. Tymczasem w więzieniu nikodem pruje się do typka 5 razy lepiej od niego zbudowanego, po chwili Nikodem został pobity do nieprzytomności i ma liczne uszkodzenia brzucha i kręgosłupu. przyjeżdża po niego ambulans. Droga jest spokojna dopóki nie przejeżdżają przez most nagle z za rogu wyjeżdżają 2 vany jeden zrzuca radiowóz mostu i blokuje pojazd ambulansu z tyłu w tym samym czasie drugi van przewraca ambulans z 1 pierwszego vana wychodzi 2 uzbrojonych mężczyznów a z drugie wychodze ja z klamą kuzyn nikodema i jeden z LOS z piłą w rękach(będzie nazywany  siódmy) wszyscy ustawili się by obroniać siódmego kiedy będzie otwierał kraty do Nikodema, ja podchodze do przodu ranie medyków i wsztrzykuje im nieznaną substancje(LSD) , siódmy otworzył Nikodema, odrazu biegne do ambulansu jak biegłem dostałem kulke w noge i ósmy(poprostu zwykły uzbrojony typek z 1 vanu) ratując mi życie przyjmuje kulke kradne 2 apteczki oraz znieczulenie miejscowe pobiegliśmy do vanu z Nikodemem trzymając go z obu stron, ryzykując ,zycie poszłem sam spróbować uratować ósemke, ale nie miał pulsu. uciekłem do vana w którym odrazu przeżegnałem się za ósemke, próbowałem pomóc nikodemowi a reszta strzelałą do radiowozów gdy uciekaliśmy, zestrzelili jeden nadal nas goniły 2. Mineło 30 min od początku pościgu Nikodem się obudził wszyscy przestali zwracać uwage na co się dzieje , i to było najgorsze co mogło stać się w tym momencie wjechał w nas radiowóz wpadliśmy do wody przetrwałem nadal przytomny ja, Nikodem i kierowca, ja i kierowca wzieliśmy po jednej osobie i probowaliśmy ich uratować niestety uratowaliśmy tylko jednego, Policja zajmowała się vanem a nas nie zauważyli
uciekliśmy pozbyliśmy się broni którą mieliśmy przy sobie i reszty sprzętu szybko się przebraliśmy w mokre ubrania których worek wziął nikodem z vana, udało nam się przetrwać ale postanowiliśmy troche przystopować z akcjami
mój disc: Lil Bartz#0666

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
czarnyalarm - tibiame-pl - tajska - frontpythons - szp